UFiber multi-mode 10G 2-pack
  • UFiber multi-mode 10G 2-pack

UFiber multi-mode 10G 2-pack

€ 55,70

UFiber multi-mode 10G 2-pack bestaat uit 2x multi-mode 10G SFP+ module met LC connectoren. De Wave length is 850nm en geschikt voor een afstand tot 300m.

Aantal
op voorraad

UFiber multi-mode 10G (2-pack)

UFiber multi-mode 10G 2-pack bestaat uit 2x multi-mode 10G SFP+ module met LC connectoren.De Wave length is 850nm en geschikt voor een afstand tot 300m.

Specificaties

10 Gbps throughput
Duplex LC connector
Supports connections up to 300m
Supported media: MM Fiber (Fiber cable is not included)

10014

Specifieke referenties

  • Naam : 14 Dagen retourbeleid - 2 Jaar garantie
  • Omschrijving

    Wij nemen enkel goederen retour die in originele staat verkeren met bijbehorende accessoires. Producten waarvan de verzegeling verbroken is kunnen wij helaas niet retour nemen.

  • Klik hier om meer details te krijgen